Nasz Zespół

Prostota – ta wartość obok pasji i profesjonalizmu łączy nas jako zespół i wyznacza każdy następny krok w działaniach. Wierzymy, że między społeczeństwami Azji Wschodniej i Europy jest więcej wspólnych mianowników niż barier, a naszą misją jest budowanie mostów zrozumienia – bez stresu i bez zachodu!

Sinolink to kolektyw specjalistów świadczących wsparcie dla firm zainteresowanych rynkami tzw. Sinosfery. Szkolimy, tłumaczymy, lokalizujemy, ale przede wszystkim – zbliżamy i upraszczamy budowanie silnej relacji między Tobą a Twoimi przyszłymi partnerami w biznesie.

Poza tym – jesteśmy paczką przyjaciół, którzy w wolnym czasie uwielbiają uczyć się nowych rzeczy, podróżować do najdalszych zakątków świata i ponad wszystko – spotykać się na Long Jinga z pierwszych zbiorów lub domowej roboty Witbiera 🙂

pozostańmy w kontakcie !

Hej! Skoro to czytasz, to znaczy, że poświęcasz swój cenny czas na zapoznanie się z tym, kim jesteśmy. Dziękuję Ci za to i mam dla Ciebie niespodziankę – kliknij tutaj! –SEKRET– Obiecuję, że nie powita Cię rozśpiewany Rick Astley, a coś bardzo praktycznego w biznesowym kontekście Sinosfery.

Pozostań z nami w kontakcie, wypełniając formularz, a jeśli rubryki nie są (jak mawiają Chińczycy) Twoim przysmakiem, to pogadajmy bezpośrednio na mailu: jan@sinolink.pl

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
.

SOCIAL MEDIA

Odwiedź nasze profile i bądź na bieżąco!